Wzrost testosteronu – Boostery

Produkty powodujące wzrost testosteronu w naszym organizmie stanowią obecnie prężnie rozwijającą się gałąź przemysłu suplementacyjnego. Nic w tym dziwnego zważywszy na fakt ich bardzo pozytywnego wpływu na organizm mężczyzny. Przejawia się on wzrostem testosteronu do maksymalnych fizjologicznych granic, a tym samym zwiększenia wydolności, wytrzymałości, siły czy potęgowaniem spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Duża część osób stosujących boostery testosteronu oczekuje potężnego wzrostu libido i dzięki nim osiąga ten cel.

Jak działają produkty powodujące wzrost testosteronu?

Zapewne zadajecie sobie pytanie jak to „działa”. Otóż produkty powodujące wzrost testosteronu w organizmie zawierają wyciągi z różnego typu roślin. Są to najczęściej buzdyganek ziemny (tribulus terrestris), kozieradka (fenu greek), smilax, czarnuszka, maca i inne. Posiadają one aktywne cząsteczki zwane sapoinami steroidowymi. Mają one zdolność do stymulacji przysadki mózgowej, która wydziela wtedy hormon luteizujący. Ten z kolei pobudza jądra u mężczyzn do produkcji testosteronu. Obserwujemy więc tutaj, w odróżnieniu do aplikowania sobie sterydów, wzrost testosteronu fizjologicznego i stymulowanie w tym celu przysadki mózgowej do pracy. W przypadku niedozwolonych środków dopingujących nie występuje tutaj zatem jej blokada na skutek podawania hormonu z zewnątrz organizmu. Wszystko odbywa się tutaj w naturalny, fizjologiczny i bezpieczny dla naszego zdrowia sposób.

Najlepszy produkt na wzrost testosteronu

Sztandarowym produktem na rynku powodującym wzrost testosteronu jest TESTEK firmy QNT. Zawiera w swoim składzie wspomniane wyżej wyciągi z kozieradki i buzdyganka ziemnego. Ale to nie wszystko. Znajduje się tam również cynk, stymulujący produkcję testosteronu, hormonu wzrostu i IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) czy arginina będąca prekursorem hormonu wzrostu. TESTEK sprzyja zatem kompleksowej produkcji hormonów anabolicznych w naszym organizmie, a więc nie tylko wzrostowi testosteronu. Poza tym posiada znakomite antyoksydanty chroniące nasz organizm przed wolnymi rodnikami w postaci likopenu (karotenoid z grejpfrutów czerwonych i pomidorów) oraz selenu (chroni hemoglobinę). W jego składzie znajdziemy tez pokrzywę mającą działanie moczopędne (pomaga usuwac nadmiar wody z organizmu – współpracuje w tym względzie z testosteronem), a także tyrozynę wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję uczucia głodu i bólu. Obserwujemy zatem synergistyczne działanie wszystkich składników tego suplementu w celu wywołania maksymalnej odpowiedzi anabolicznej organizmu.

testek, wzrost testosteronu

Wzrost testosteronu – QNT Testek

Jeśli chodzi o dawkowanie najlepszymi porami na stosowanie tego typu suplementów jest pora poranna, przedtreningowa i przed pójściem spać. W dni treningowe możemy brać jedna porcję przed treningiem, a druga przed snem, a w beztreningowe – rano i przed snem.

Kup QNT Testek w naszym sklepie.

Dawid z Giełdowej – specjalista ds. suplementacji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked